Grudzień z Fast Textile

Od 1 do 3 Grudnia Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej, zagości wystawców branży tekstylnej z całego świata w ramach targów „Fast Textile”. Będzie to trzydniowe wydarzenie poświęcone tekstyliom, oraz technologiom tekstylnym.

Podczas tegorocznej edycji targów przez 3 dni odwiedzający będą mogli zapoznawać się z szeroką ofertą prezentowaną przez producentów i dystrybutorów z branży tekstylnej. Na targach znajdziemy tkaniny i dzianiny, akcesoria krawieckie, tekstylia domowe takie jak ręczniki, zasłony i firany. Znajdziemy również potrzebny sprzęt, akcesoria i maszyny niezbędne w zakładach tkackich i reklamowych. Zapoznamy się z producentami i sprzedawcami oferującymi usługi takie jak druk na tekstyliach, plisowanie, kreszowanie. Tutaj nawiążesz biznesowy kontakt z firmami świadczącymi usługi tkackie, tapicerskie i reklamowe.

Jest to doskonała okazja do przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami, wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowych produktów i usług. Udział w wydarzeniu to świetna okazja, aby pokazać trendy na rok 2022 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym.

W trakcie trwania targów zapraszamy również na Forum Tekstylne. Jest to wydarzenie bogate w liczne wykłady i konferencje poświęcone technologiom i strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności oferuje wiele korzyści dla zakorzenionych w branży przedsiębiorców.

Wystawę tworzymy dla przedsiębiorców z branży oraz pasjonatów. Dla tych, dla których nowinki techniczne i trendy w branży tekstylnej to codzienność ze względu na profesję i pasję. Dla tych, którzy chcą iść z duchem czasu i rozwijać swój biznes.

Zarejestruj się już teraz!
https://fasttextile.com/rejestracja/