Geocover Sp. z o.o. – nowy wystawca Green Days 2019

Geocover Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą producentem agrowłóknin i agrotkanin. Z roku na rok staramy się poszerzać swój asortyment. W skład produktów wchodzą agrowłókniny na pryzmy buraczane oraz płachty na stogi słomy i siana.

Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i fachowy służyć radą klientom podczas Green Days 2019.

Badania przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi potwierdziły, że agrowłókniny okrywowe Geocover, łączone podwójnym (nowość), szytym ściegiem, mają największą wytrzymałość na rynku. W trosce o najwyższą jakość firma stale poddaje swoje produkty badaniom, a wyniki badań publikujemy na naszych stronach.

Produkowana przez markę Geocover agrotkanina posiada austriacki certyfikat TÜV AUSTRIA SERVICES GMBH, wystawiony przez jednostkę przeprowadzającą certyfikacje oraz inspekcje na rynku międzynarodowym. Agrotkanina ta cieszy się znakomitą renomą ze względu na jakość oraz wytrzymałość.

Geocover Sp. z o.o. pojawi się na targach ogrodniczych Green Days 2019 już 22-24 marca w Ptak Warsaw Expo.

Kup bilet

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-19T14:32:22+00:00 19.03.2019|