GALA UDANYCH BIZNESÓW W STOMATOLOGII

GALA UDANYCH BIZNESÓW W STOMATOLOGII, 3 października 2020 w trakcie Warsaw Dental Medica Show, PTAK Warsaw Expo.

Zapraszamy na Galę Udanych Biznesów w Stomatologii w formie wykładów i szkoleń poprowadzonych przez najlepszych praktyków biznesu dla branży stomatologicznej: dr n. ekon. Magdalenę Szumską oraz mgr. inż. Marcina Szumskiego.

Dr n. ekon. Magdalena Szumska posiada ponad 20 lat doświadczenia w realizacji programów rozwojowych i jest autorką unikalnej metodyki zarządzania całościowego gabinetami (finanse + ekonomia + marketing + psychologia + organizacja pracy + marka + zarządzanie ludźmi i pacjentami) oraz wdrożeniowej ścieżki poprawy funkcjonowania praktyk stomatologicznych i medycznych w Polsce.

Mgr inż. Marcin Szumski, ponad 15 lat doświadczenia, autor tzw. ścieżki pacjenta, którą efektywnie i skutecznie realizuje w gabinetach stomatologicznych. Nastawiony w swojej pracy na zyski podnoszące konkurencyjność gabinetów i ich właścicieli. Realizuje coachingi lekarzy i higienistek oraz pracowników recepcji. Doskonale rozumie problemy współczesnych praktyk stomatologicznych. Profesjonalnie zajmuje się wizerunkiem placówek medycznych.

Konferencja składa się z serii wykładów porządkujących organizację gabinetu w szerokim zakresie operacyjnym, finansowym i komunikacyjnym i skierowana jest do osób zarządzających małymi i średnimi gabinetami stomatologicznymi, którzy pragną poprawić ich funkcjonowanie oraz rentowność.

Wykładowcy płynnie poprowadzą słuchaczy przez najistotniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę i od których należy rozpocząć analizę każdej placówki medycznej, rozpoczynając od ścieżki pracy i całokształtu komunikacji z pacjentem, poprzez weryfikację rentowności procedur medycznych, właściwe podejście do budowy cennika oraz możliwe działania obniżające koszty. Ważnym blokiem wykładowym będzie przegląd działań marketingowych, sprawdzonych pod względem efektywności i dostępnych kosztowo dla niedużych podmiotów stomatologicznych oraz budowa programów sprzedaży usług wysokorentownych, które w głównej mierze przyczyniają się do końcowego wyniku finansowego generowanego przez gabinet.

W imieniu prowadzących zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych wykładowców podczas GALI UDANYCH BIZNESÓW W STOMATOLOGII https://www.biletynatargi.com/pl/kongres-wdms-2020/680-gala-udanych-biznesow.html