EuroGastro i WorldHotel z nową datą

24. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 13. Międzynarodowe Targi Obiektów Noclegowych WorldHotel będą miały miejsce w Ptak Warsaw Expo w dniach 1–3 września 2021.

Targi EuroGastro i WorldHotel są miejscem prezentacji najnowszych trendów w gastronomii i hotelarstwie. W 2019 roku wydarzenia po raz pierwszy zostały zrealizowane w Ptak Warsaw Expo, co zostało niezwykle pozytywnie przyjęte przez branżę gastronomiczno-hotelarską, głównie ze względów praktycznych. Łatwiejszy dojazd, większy parking oraz więcej miejsca w hali wystawienniczej to najczęściej wymieniane korzyści, wynikające z nowej lokalizacji.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje: wyposażenie zaplecza kuchennego oraz hoteli, piekarstwo, cukiernictwo i lodziarstwo, żywność oraz napoje, kawę – jej produkcję, dystrybucję i akcesoria do parzenia, a także drink&bar, czyli, między innymi: alkohole i produkty niezbędne do przyrządzania drinków.

Ostatnią edycję EuroGastro i WorldHotel odwiedziło ponad 22 000 odwiedzających z 40 państw, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą blisko 300 wystawców, reprezentujących firmy z 21 krajów. W ramach wydarzeń zorganizowane zostały specjalistyczne szkolenia i konferencje, na których poruszono istotne dla branży tematy. Imprezę uatrakcyjniły liczne konkursy kulinarne oraz mistrzowskie pokazy, których nie zabraknie także podczas edycji 2021.

Organizatorzy informują, że wszystkie zakupione wcześniej bilety będą automatycznie obowiązywać w nowej dacie.

Więcej na temat EuroGastro i WorldHotel: https://eurogastro.com.pl/pl/

Serdecznie zapraszamy na targi!