Postaw na innowacje, a gospodarka nabierze tempa. Weź udział w konferencji Digital Future 2019!

Porozmawiajmy o nowych technologiach! Jakich urządzeń będziemy używać za kilkanaście lat? Które technologie zmienią nasze życie? Na targach Electronics Show 2019 zapowiada się ważna dyskusja o cyfrowej przyszłości Polski i Europy.

Przedstawiciele rządu, biznesu, organizacji pozarządowych oraz eksperci rynku ICT wspólnie zastanowią się, jak zmieni się nasze życie, gdy popularność zyskają kolejne nowe technologie. Ruszyła rejestracja na konferencję Digital Future 2019, którą organizuje Związek Cyfrowa Polska.

W pierwszej części panelu wezmą udział polscy ministrowie cyfryzacji, którzy przez ostatnie lata zajmowali się wdrażaniem cyfrowej gospodarki w naszym kraju. Nie zabraknie ważnych pytań o wdrażanie innowacji do codziennego życia. Jak zachęcić do używania nowych technologii oraz zbudować Jednolity Rynek Cyfrowy? O tym, że innowacje dają szansę na szybki rozwój gospodarki, nie trzeba nikogo przekonywać.

Kup bilet

 

 

Zagraniczni eksperci z branży cyfrowej oraz przedstawiciele firm – to oni wezmą udział w drugiej części panelu. Uczestnicy dowiedzą się, jakich zmian w prawie potrzebujemy, by sektor prywatny mógł sprawniej inwestować w nowoczesne technologie. Eksperci branżowi podyskutują też o tym, jak przedsiębiorcy mogą wesprzeć digitalizację w polskiej i europejskiej gospodarce.

Aby wziąć udział w konferencji Digital Future 2019, która rozpoczyna się już pierwszego dnia targów Electronics Show 2019, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Electronics Show 2019 www.electronics-show.com/konferencja/.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-02T10:55:13+00:00 01.04.2019|