Dziś drugi dzień BIOEXPO Warsaw 2020. Targi żywności i produktów ekologicznych w PTAK Warsaw Expo już pierwszego dnia okazały się być imprezą, na którą czekało mnóstwo wielbicieli produktów naturalnych i ekologicznych.

W dniach 8-10 października 2020 centrum targowo-kongresowe PTAK Warsaw Expo zmieniło się w raj dla miłośników żywności EKO oraz przedstawicieli firm działających w sektorze BIO. Liczba wystawców jest w tym roku rekordowa, a to oznacza, że wachlarz dostępnych produktów zaspokoi oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Okazja do zrealizowania najdłuższej listy zakupów oraz licznych kontraktacji przyciągnęła na hale targowe wielu odwiedzających.

Szczególnie istotną kwestią przy realizacji targów jest zadbanie o bezpieczeństwo ich uczestników. Ptak Warsaw Expo dołożyło wszelkich starań, aby zarówno wystawcy, jak i odwiedzający nie doznali uszczerbku na zdrowiu. Wobec tego organizator zastosował szereg restrykcji, związanych z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Rozwoju.

Wszyscy uczestnicy targów BIOEXPO Warsaw 2020 mają zagwarantowany dostęp do bezpłatnych masek medycznych, a także możliwość pomiaru temperatury i skorzystania z bramki dezynfekcyjnej przy wejściu na targi. Zachowane są także procedury związane z koniecznością zachowania dystansu między stoiskami oraz odwiedzającymi. Uczestnicy mają także dostęp do pojemników z płynem do dezynfekcji rąk, które znajdują się przy alejkach, a powierzchnie często użytkowane są na bieżąco dezynfekowane. Na terenie centrum targowo-kongresowego obowiązuje reżim sanitarny, o którym organizator przypomina uczestnikom za pośrednictwem radia węzeł oraz materiałów informacyjnych rozmieszczonych na hali.

Najbliższe dwa dni będą kolejną szansą na zapoznanie się z ofertą wystawców podczas BIOEXPO Warsaw 2020. Dzisiejszego dnia można odwiedzać stoiska w godzinach 10-18, z kolei jutro, tj. w sobotę, 10 października, zapraszamy między 10 a 17. Zachęcamy do rejestracji: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/ 

Kolejny dzień targów żywności i produktów ekologicznych to także nowa dawka wiedzy oraz cennych informacji, które będzie można zdobyć podczas Kongresu BIOEXPO. Dzisiejszy panel poświęcony jest rynkowi EKO. Uczestnicy dowiedzą się tego, jak zmieniają się konsumenci żywności ekologicznej, jak wykorzystać rzeczywistość post-covidową dla skutecznej promocji żywności bio, czy też w jaki sposób zachęcić klienta do częstszych zakupów w ekosklepie. Przedstawione zostaną również zmiany w prawodawstwie dotyczące rolnictwa ekologicznego oraz prezentacja najnowszych badań dotyczących rynku Bio. Podczas dzisiejszej konferencji planowane są także dyskusje na temat kierunków rozwoju produktów ekologicznych w Polsce.

Harmonogram Kongresu: https://bioexpo.pl/harmonogram-kongres-2020/ 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największych targach dla branży BIO