Dookoła świata z World Travel Show

World Travel Show to jedne z największych targów turystycznych organizowanych w Europie.
Zapraszamy do PTAK Warsaw Expo na to niezwykłe wydarzenie w dniach 23-25 października 2020.
W trakcie World Travel Show odbędą się imprezy towarzyszące, takie jak Camper&Caravan Show oraz Warszawski Salon Jachtowy, wszystkie wydarzenia nierozerwalnie związane są z turystyką i aktywnym wypoczynkiem.

World Travel Show to trzydniowe święto dla fanów i osób zawodowo związanych z branżą turystyczną, to prezentacja niezliczonej liczby krajów oraz zakątków Polski, to szansa na poznanie kultury i obyczajów niezwykle interesujących, a czasem też bardzo odległych miejsc na świecie. Każde targi to także kraj partnerski i setki firm związanych z rynkiem turystycznym, Travelmania czyli festiwal podróżników, w którym uczestniczyło prawie 200 osób znanych z telewizyjnych lub internetowych programów, blogów i kanałów.
Jeśli kochasz podróże, to nie możesz przegapić tego wydarzenia, tutaj znajdziesz inspirację i otrzymasz kompleksową wiedzę na interesujące cię tematy.

Ponadto targi World Travel Show 2020 są doskonałą platformą spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży turystycznej z całego świata. Liczne konferencje i najważniejsze dla branży tematy przyciągają szerokie grono zainteresowanych, a udział w programie Hosted Buyers gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi organizatorami spotkań firmowych i agencyjnych.

Nasze targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Zapraszamy do współpracy przy https://worldtravelshow.pl/
Zobacz relację Martyny Wojciechowskiej z edycji World Travel Show 2019 https://www.youtube.com/watch?v=ZpGADDDZKJU