Dachy Zielone na GREEN DAYS

Green Days to Największe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu.
Niezwykła formuła wydarzenia umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach aktywności i atrakcji przewidzianych w harmonogramie targów. Będąc z nami w trakcie Green Days masz gwarancję poznania trendów i nowości rynkowych, zdobycia wiedzy i nawiązania relacji biznesowych.
Jedną z okazji na rozwinięcie swoich kompetencji jest bezpłatne, certyfikowane szkolenie PSDZ-NOT I SOPREMA POLSKA sp. z o.o. dla projektantów, wykonawców i dozoru technicznego dachów zielonych w systemie Soprema.
Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się na stronie https://greendaysexpo.com/certyfikowane-szkolenie-dachy-zielone/
Szkolenie stanowi kompendium wiedzy dotyczące wszystkich możliwych aspektów związanych z popularyzacją dachów zielonych, począwszy od funkcji i zalet dachów zielonych, przez ich główne rodzaje, aspekty prawne, przestawienie oferty firmy Soprema oraz najczęstsze błędy powstałe przy zakładaniu dachów zielonych. W programie szkolenia znajduje się również obszerny temat opisujący podział dachów zielonych ze względu na ich położenie, cel budowy, zastosowanie zieleni, użytkowanie, zastosowaną roślinność oraz inne, bardziej techniczne szczegóły związane z celem budowy i projektowaniem dachów zielonych.
GREEN DAYS, 11-13 marca 2021 w PTAK Warsaw Expo, https://greendaysexpo.com/