IV Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019

IV Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019 to specjalistyczne wydarzenie o charakterze kontraktacyjno-kooperacyjnym. Głównym celem jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej oraz ich klientów i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych i handlu.
Wystawcy zaprezentują się na następujących dedykowanych strefach:

  • strefa techniki pakowania
  • strefa etykiet,etykietowania i druku
  • strefa opakowań,display
  • strefa automatyki i robotyki
  • strefa logistyki i magazynowania
  • strefa e-commerce

E-commerce po raz pierwszy na targach opakowań w Polsce

Warsaw Pack 2019 jest pierwszym wydarzeniem targowym w Polsce, które rozpoczęło prezentację potencjału kanału e-commerce, pokazując rozwiązania i produkty wykorzystywane przez liderów branży sprzedaży on-line, średnie i małe platformy sprzedaży oraz centra pakowania paczek. W 2017 roku 54 proc. polskich internautów kupowało on-line, to o 4% więcej niż w roku 2016. To około 15 mln osób, a co za tym idzie wielomilionowa liczba paczek, które trzeba zapakować, oznaczyć i wysłać. 

Konferencje podczas Warsaw Pack 2019

– II edycja konferencji „Opakowania w obiegu zamkniętym. Europejska strategia na rzecz tworzyw sztucznych w gospodarce” (6 marca 2019)

– „Modern Packing – ekotransformacja techniki pakowania i znakowania produktów”   (5marca 2019)

– “Packaging Spectrum – aktualne zagadnienia dotyczące przedsiębiorców rynku opakowań ”  (5marca 2019)

Wydarzenie merytorycznie wspierane jest przez liderów branży należących do Rady Programowej w której skład wchodzący min.: ABB, Bizerba, Coffee Service, Fenix Systems, Kram, Masterpress, Merieux,Ocean Systems, Rekopol, Mlekovita, Pakmar, Plastech, Polpak, Polskiej Izbie Opakowań, Sotrer, Świat Druku ,Radpak, Tarczyński i Ulma

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-07T21:40:54+00:00 06.02.2019|