Czy Twoja klinika jest bezpieczna? Zapraszamy na Warsaw Dental Medica Show

Podczas Warsaw Dental Medica Show w PTAK Warsaw Expo, w dniach 1-3 października 2020, wspólnie z naszymi wystawcami zaprezentujemy najnowsze podejście do szerokiego pojęcia dezynfekcji w czasach pandemii.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które w swoim portfolio posiadają urządzenia i akcesoria wspierające placówki medyczne w zakresie sterylności. W trakcie Targów Warsaw Dental Medica Show strefa przeznaczona pod „Bezpieczną Klinikę” będzie jednym z najistotniejszych punktów na mapie wydarzenia.
Przedstawimy kompleksowe rozwiązania dla gabinetu, kliniki czy przychodni, w pełni uzależnione od indywidualnych potrzeb każdej placówki. Doradzimy w jaki sposób podnieść poziom bezpieczeństwa dla siebie, ale również dla pacjentów, współpracowników i całego personelu medycznego oraz jak uzyskać miano bezpiecznej kliniki.
Producenci przygotowali nowe urządzenia i pakiety materiałów, stosując preferencyjne warunki, co umożliwia stworzenie atrakcyjnej oferty handlowej na potrzeby targów. Uzupełnieniem części sprzętowej będą jednorazowe zestawy ochronne dla pacjenta, lekarza i asystentki.
Sytuacja epidemiologiczna i jej skutki zapoczątkowały zupełnie nowy trend w wielu dziedzinach życia, szczególnie w tych, które z uwagi na wprowadzone restrykcje, nie były w stanie funkcjonować nawet w ograniczonym zakresie. Takim przykładem jest działanie klinik i gabinetów stomatologicznych, które z dnia na dzień zaprzestały świadczenia powszechnych usług.
Aby ponownie, bezpiecznie otworzyć gabinety stomatologiczne, niezbędne jest spełnienie szeregu uwarunkowań sanitarnych, w czym pomagają wyspecjalizowane urządzenia redukujące ryzyko zakażenia. Ich wysoka wydajność i zaawansowane systemy filtrowania skutecznie zabezpieczają przed przenoszeniem patogenów, podnosząc standard dezynfekcji przestrzeni gabinetów i innych części użytkowych,
z których korzystają pacjenci i personel.
Najwyższy stopień bezpieczeństwa stał się normą, która pozostanie z nami na stałe, uświadamiając, że tylko dzięki przestrzeganiu zaleceń i nowoczesnej dezynfekcji gwarantującej niezbędną sterylność, będziemy w stanie stworzyć bezpieczne warunki i zyskać zaufanie pacjentów.
Jakość usług ewoluowała, zmieniając swoje znaczenie i rozszerzając je o dbałość o zdrowie wszystkich, którzy mają kontakt z naszym gabinetem lub kliniką stomatologiczną.

Czekamy na Was!
Warsaw Dental Medica Show 1-3 października 2020, PTAK Warsaw Expo
https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-wystawcy/
https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/