Czekamy na październikowe GREEN DAYS

Kolejna edycja najbardziej „zielonych” targów w PTAK Warsaw Expo.
GREEN DAYS to Największe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, 8-10 października 2020.
Przedłużamy sezon ogrodniczy, zaprezentujemy nowości produktowe i podzielimy się wiedzą fachowców, a niezwykła formuła wydarzenia umożliwi odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach aktywności i atrakcji przewidzianych w harmonogramie targów.
Program wydarzenia przewiduje liczne szkolenia, warsztaty i pokazy. Będąc z nami masz gwarancję poznania trendów, które aktualne będą wiosną 2021. Nasze targi to połączenie show, zagadnień merytorycznych i płaszczyzny do budowania trwałych relacji biznesowych. To unikalna platforma służąca wzrostowi Twojej firmy, zdobyciu nowych umiejętności i poszerzeniu kompetencji Twoich pracowników.
Miniona edycja 2019 to prawie 19 000 odwiedzających nasze targi, ponad 200 rodzimych i zagranicznych wystawców oraz ponad 200 spotkań B2B w ramach programu Hosted Buyers, który umożliwia podjęcie rozmów handlowych z kupcami z zagranicy.
Nadchodząca edycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem firm posiadających produkty lub usługi związane z szerokim sektorem ogrodnictwa i architektury krajobrazu.
Warto wykorzystać nadchodzący czas i przygotować swoją firmę do udziału w Green Days.
Dysponujemy zapleczem technicznym oraz specjalistyczną wiedzą, możemy pomóc w zaprezentowaniu Państwa oferty na GREEN DAYS 2020. Zobacz jak było podczas ostatnich targów Green Days w PTAK Warsaw Expo: https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=ECHKiokPBk8&feature=emb_logo

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przestawimy możliwości współpracy, przygotowane z myślą o naszych wystawcach.

Zapraszamy do kontaktu z nami:
ANNA KRYSTYANIK
a.krystyanik@warsawexpo.eu

Więcej o targach na https://greendaysexpo.com/