CTR – Centralne Targi Rolnicze

Centralne Targi Rolnicze ruszają 31 stycznia i trwają do 2 lutego 2020. Jeszcze jest czas aby zostać wystawcą lub zarejestrować się jako odwiedzający.

W targach branżowych najistotniejsza jest merytoryka wydarzenia, ale nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja. Dlatego też Ptak Warsaw Expo jest miejscem skupiającym wszystkie najważniejsze imprezy targowe. Bezpośrednio przy węźle komunikacyjnym S8, S7 i A2, zaledwie 10 minut od lotniska Okęcie i ok. 15 minut od centrum Warszawy.

Jedne targi, wiele wydarzeń: liczne sektory podzielone tematycznie, od stref prezentujących maszyny i urządzenia stosowane w rolnictwie, sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej przez szeroką gamę usług wspierających produkcję, czy sprzedaż, aż po prezentację środków do produkcji rolnej. W ramach targów nie zabraknie także strefy dedykowanej częściom zamiennym do urządzeń rolniczych, czy przestrzeni zarezerwowanej dla techniki leśnej. Przygotowaliśmy obszerne miejsce na innowacyjne Start-upy branży agro. To wszystko i wiele więcej na najbliższych Centralnych Targach Rolniczych.

Szczegóły na: https://centralnetargirolnicze.pl/