Construction Machinery Show w nowej dacie 17-19 czerwca 2021

Construction Machinery Show, przesunięte na 17-19 czerwca 2021!

Ptak Warsaw Expo, największe Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawiennicze w Europie Środkowo-Wschodniej, zaprasza do wzięcia udziału w Demonstracyjnych Targach Maszyn Budowlanych Construction Machinery Show, które odbędą się w dniach 17-19 czerwca 2021 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.
Bardzo dobra lokalizacja, charakterystyka oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo- Kongresowego Ptak Warsaw Expo, dają nieograniczone możliwości wystawcom z branży budownictwa.
Zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawca, partner lub odwiedzający.
PTAK Warsaw Expo w szczególny sposób dba o jakość i profesjonalizm targów o charakterze B2B, umożliwiając wystawcom wykorzystanie zarówno powierzchni wystawienniczej jak i powierzchni przystosowanej pod wydarzenia na otwartej przestrzeni. Pokazy demonstracyjne na Targach Maszyn Budowlanych odbywać się będą zarówno w halach oraz w przestrzeni zewnętrznej, pozwalając na maksymalne wykorzystanie możliwości prezentowanych urządzeń w trakcie dynamicznych i statycznych testów. Wystawiając się na naszych imprezach, możecie być Państwo pewni, że potencjał Waszych firm zostanie w pełni wykorzystany, co przełoży się na nowe kontrakty i zlecenia.
Dlaczego warto?
Construction Machinery Show to pierwsza edycja demonstracyjnych targów dla inżynierii lądowej i recyklingu. Szeroki zakres branżowy imprezy jest odpowiedzią na rosnące potrzeby firm i przedsiębiorstw zainteresowanych tematyką maszynową oraz recyklingową. W zakresie tematycznym wydarzenia zaplanowane są także szkolenia zawodowe oraz wsparcie w zakresie nowych technologii. Zwiedzający będą mieli dogodną okazję poznania bogatej i zróżnicowanej oferty wiodących marek maszyn budowlanych, systemów rusztowań i urządzeń dźwigowo-transportowych.
Co najważniejsze, wydarzenie spośród innych wyróżnia największa dedykowana strefą testów maszyn i pojazdów, to właśnie w tym miejscu odbędą się dynamiczne prezentacje. Targom towarzyszą, na terenie zewnętrznym, eventy z poszczególnych dziedzin prac, między innymi pokazy ziemne, wyburzeniowe, montażu rusztowań oraz recyklingowe.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://warsawconstructionexpo.com/ oraz