Chcesz podpisać kontrakt z chińskim dostawcą? Skorzystaj z pomocy tłumacza na Targach Produktów Chińskich

Przyjdź do strefy Hosted Buyers i zdobądź kolejne kontrakty dla firmy – zachęcają organizatorzy targów China Homelife i China Machinex 2019, które już pod koniec maja w Ptak Warsaw Expo.

Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku na odwiedzających czeka blisko 25 sektorów tematycznych: elektronika, materiały budowlane, wyposażenie domu, odzież, tekstylia, oświetlenie, upominki, meble i żywność oraz wiele innych. Rok temu na Targach Produktów Chińskich zagościło aż 1300 wystawców z Państwa Środka. Podczas tej edycji organizatorzy spodziewają się kolejnego rekordu – z szacunków wynika, że na China Home Life i China Machinex pojawi się blisko 1600 przedsiębiorców i marek. Aby ułatwić komunikację z zagranicznymi gośćmi, w strefie match marketingu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

Zarejestruj się

 

 

Poznaj wszystkich dostawców China Home Life jeszcze przed targami
Aby ułatwić nawiązanie współpracy, organizatorzy targów stworzyli platformę O2O. W efekcie szybko umówimy prywatne spotkania z producentami i jeszcze przed targami skontaktujemy się z dostawcami. Co najważniejsze, zyskamy dostęp do specjalnych ofert. Przede wszystkim jednak porozmawiamy z dostawcami z Chin w ich ojczystym języku, co umożliwia system tłumaczeń na żywo. Rezerwacji spotkania dokonujemy za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu zyskujemy pewność, że porozmawiamy z dostawcami podczas targów, a szczegóły dotyczące zamówienia ustalimy bez problemu. Platforma działa przez cały rok i zrzesza ponad tysiąc najlepszych producentów.
Twórcy wydarzenia stawiają w tym roku akcent na przemysł maszynowy. Seminaria, panele oraz spotkania ze specjalistami, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania w transporcie i logistyce – to wszystko czeka na odwiedzających już 29-31 maja 2019 r. w Ptak Warsaw Expo. Szczegółowy program znajdziecie na Home Life Expo.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-12T11:33:38+00:00 12.04.2019|