Centralne Targi Rolnicze w czasach YouTuba!

Dziś o zbliżających się Centralnych Targach Rolniczych bardziej na wesoło niż merytorycznie. Całą merytorykę znajdziecie już dziś na stronie targowej, a w dniach 31 stycznia –2 lutego 2020 pod dachem hal targowych Ptak Warsaw Expo.

Czy wiecie, że każda gałąź przemysłu i biznesu jest przestrzenią, w której spotykają się nie tylko nauka, doświadczenie czy nowe technologie, ale także wdzierający się w każdą dziedzinę życia YouTube? Dlatego być może zaskoczymy Was, oczywiście pozytywnie, informując, że istotną częścią nadchodzącej edycji największych targów nowoczesnych technologii dla rolnictwa będzie Festiwal YouTuberów branży rolniczej, którego współorganizatorem jest Maxtraktor! Tym wszystkim, którzy zastanawiali się, czy można połączyć rzeczy ważne z ciekawymi, odpowiadamy: -Tak, można! YouTube, który w dzisiejszym świecie jest jednym z głównych źródeł pozyskiwania opinii, jest także doskonałym narzędziem do dzielenia się wiedzą i testowania produktów.

W Ptak Warsaw Expo każde wydarzenie to połączenie targów z eventem na najwyższym poziomie. Łączymy to, co najistotniejsze dla całej branży rolniczej. Obok premier produktowych i nowych rozwiązań przygotowanych z myślą o przyszłości środowiska rolniczego odbędą się równolegle panele dyskusyjne i konferencje podejmujące ważne tematy dla profesjonalistów. Wprowadziliśmy również platformę ułatwiająca nawiązanie kontaktów biznesowych, dzięki której udział w targach daje mierzalne korzyści. W tle powyższych wydarzeń odbywać się będzie Festiwal Youtuberów. W nowoczesnym podejściu do formuły targów wesprą nas ulubieńcy rolniczych kanałów: Matheo780, Kula, Słomek_mówi i Rolnik NIEprofesjonalny.

Zapraszamy do rejestracji na targach https://centralnetargirolnicze.pl/