Caravaning - wolność podróżowania

Utrudnienia w przemieszczaniu się za pomocą połączeń lotniczych czy kolejowych oraz ograniczona działalność hoteli i innych miejsc noclegowych zwróciły większą uwagę turystów w kierunku caravaningu. Targi Camper&Caravan Show to doskonała okazja, aby poznać pełne spektrum możliwości, jakie oferuje forma ta wypoczynku.

Przez ostatnie 12 miesięcy entuzjaści podróży musieli zrezygnować z realizacji swojej pasji lub mocno ją ograniczyć. W tym czasie, właśnie w caravaningu spora część społeczeństwa dostrzegła szansę na udanie się w bezpieczną podróż i spędzenie swojego urlopu na własnych warunkach. Liczba zarejestrowanych kamperów w Polsce nieustannie rośnie, a fanów caravaningu przybywa. Ten trend szczególnie dało zauważyć się w ostatnim roku, kiedy caravaning stał się najbardziej rozchwytywaną formą podróżowania, a latem pola kempingowe przeżywały oblężenie.

Wzrost zainteresowania caravaningiem to nie tylko szansa dla właścicieli pól, których jakość w Polsce jest coraz lepsza, a zarazem rośnie liczba tego typu lokalizacji w kraju. Zwrot w kierunku caravaningu to przede wszystkim inwestycja w nowe pojazdy, przyczepy, akcesoria, panele solarne czy przetwornice. Rosnące zainteresowanie caravaningiem to też większy popyt na usługi najmu kamperów i ofert leasingowych. Nowe grono entuzjastów formy wypoczynku, która niewątpliwie kojarzy się z wolnością podróżowania z pewnością będzie potrzebowało fachowego doradztwa w zakresie inwestycji w sprzęt czy też możliwości jego finansowania.

Camper Caravan Show

Doskonałą okazją do poznania pełnej gamy produktów ułatwiających i umilających wypoczynek są targi Camper&Caravan Show, które w dniach 7-10 października 2021 odbędą się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie od kilku edycji cieszy się uznaniem wśród pasjonatów kamperów i biwakowania. Camper&Caravan Show to największa wystawa prezentująca premiery rynkowe w zakresie caravaningu i aktywnego wypoczynku. W trakcie targów odwiedzający mają możliwość poznać ofertę przygotowaną przez setki wystawców, a także zasięgnąć porady specjalistów przy zakupie kampera, który będzie w pełni odpowiadał potrzebom jego użytkownika. Targi caravaningowe w Ptak Warsaw Expo to jednak nie tylko udane zakupy przed planowanym urlopem. Wydarzenie odwiedza liczne grono pasjonatów, również znanych w branży influencerów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Solidna dawka inspiracji z pewnością zaowocuje nowymi pomysłami na następne wakacje, które będą kolejną niezapomnianą przygodą.

Serdecznie zapraszamy na targi!

Camper&Caravan Show, 7-10 października 2021

targi caravaningowe
caravaning