Camper&Caravan Show w natarciu!

Już wkrótce targi Camper&Caravan Show, 23-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się prawdziwe święto caravaningu, będącego stylem podróżowania i zrzeszające pasjonatów podróży, którzy w swoim sposobie na caravaning wykorzystują wszystkie dostępne metody przemieszczania się i stacjonarnego spędzania wolnego czasu.

Camper&Caravan Show to największa wystawa prezentująca premiery rynkowe w zakresie camperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, osprzętu, usług i wielu innych produktów powiązanych z caravaningiem. Każdego dnia przybywa wystawców, dla których nasze targi są okazją do pokazania swojej oferty w zakresie dostępnych produktów oraz konkurencyjnych cen.

Arkas Sp. z o.o., jedna z firm wystawienniczych, posiada ponad 20-letnią tradycję w produkcji i dystrybucji m.in. akcesoriów samochodowych, RTV, AGD oraz sprzętu audio. Pod marką Yeticool oferuje stworzone w oparciu o najnowszą technologię mobilne urządzenia chłodzące, idealne rozwiązanie dla podróżujących korzystających np. z kempingów lub wybierających się w krótkie wyprawy w „prawdziwą dzicz”.
TX50 Yeticool z firmy Arkas jest przenośną lodówką kompresorową o nieprawdopodobnych możliwościach. Dwie niezależne komory chłodzenia w jednej maszynie! Każda sterowana osobno i do tego zdalnie – dzięki aplikacji Bluetooth. W pełni schłodzona lodówka utrzyma wewnętrzną temperaturę 5°C niemal dobę! Jej pojemność to łącznie 50 litrów – nie zabraknie więc miejsca na schłodzone napoje i zawsze świeże przekąski. To tylko jeden z modeli lodówek, które można zobaczyć na stoisku Yeticool by Arkas. Arkas w swojej ofercie posiada wiele rozwiązań chłodzących dla tych, którzy cenią sobie niezależność w podróży. Szeroka oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku i odbiorców, którzy maja różne oczekiwania i wymagania.

Arkas dbając o zadowolenie klientów i sukces firmy wprowadza na rynek produkty nowoczesne, innowacyjne, zawsze bazujące na najnowszej technologii, oferujące ciekawe i praktyczne rozwiązania funkcjonalne oraz posiadające oryginalne i zawsze estetyczne wzornictwo.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Arkas w trakcie Camper&Caravan Show 2020 https://www.campercaravanshow.com/kup-bilet/