Camper&Caravan Show coraz bliżej

Camper&Caravan Show coraz bliżej, przybywa wystawców reprezentujących różne sektory caravaningu.
Już wkrótce, 23-25 października 2020 spotkamy się w PTAK Warsaw Expo w trakcie wydarzenia, które od kilku edycji postrzegane jest jako lider imprez branżowych skierowanych do profesjonalistów poszukujących nowych bądź sprawdzonych rozwiązań caravaningowych lub do pasjonatów wypoczynku, który bezsprzecznie kojarzy się z wolnością podróżowania.

Przedstawiamy Mójdomek.pl, producenta mobilnych obiektów modułowych, który łączy tradycję i doświadczenie z potrzebami i trendami, które pojawiają się każdego sezonu w sektorze domków mobilnych.
Mójdomek.pl jest jednym z podmiotów, które wchodzą w skład marki ALE HALE.pl działającej na rynku polskim od 2006 roku. Mnogość dziedzin i kierunków skupionych pod tą marką sprawia, że wytwarzane obiekty w całości powstają w jednym miejscu począwszy od projektu, poprzez konstrukcje stalowe, prace montażowe i wykończeniowe. Oferowane produkty, zarówno domki mobilne jak i inne obiekty modułowe powstają z pasji, która przerodziła się w profesjonalizm i szczegółowe dbanie o detale oraz stałe udoskonalanie i poszukiwanie nowych funkcjonalności.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku mieszkaniowego, a także w związku z dużym zainteresowaniem domami mobilnymi o powierzchni większej niż standardowe 35 m²,firma Mójdomek.pl opracował moduł o wymiarach 4,5 × 13 m, spełniający wszystkie wymagania domu całorocznego, na który dynamicznie rośnie popyt, co jest zauważalne już od kilku lat.
Mójdomek.pl poszukuje rozwiązań „przyjaznych człowiekowi”, stąd w dużym stopniu posiłkuje się najstarszym materiałem budowlanym (po kamieniu i glinie), czyli drewnem.

Camper&Caravan Show jest prawdziwym świętem caravaningu, którego nie można pominąć. W tym roku odbywa się równolegle z Warszawskim Salonem Jachtowym (22-25 października 2020).
Nie pozostaje nam nić więcej niż serdecznie zaprosić do uczestnictwa w https://www.campercaravanshow.com/kup-bilet/