Branża poligraficzna spotyka się w PTAK Warsaw Expo

Najbardziej oczekiwane wydarzenie, premiera, która zmieni oblicze targów branży poligraficznej.
Warsaw Print-Tech Expo w PTAK Warsaw Expo w dniach 28-29 października 2020.

Polska stała się liderem Europy Środkowo-Wschodniej, osiągając nawet 16 miliardów złotych produkcji sprzedanej. Premierowe targi Warsaw Print Expo skupią największe marki, liderów branży z Polski i zagranicy, tworząc doskonałe warunki do nawiązania relacji biznesowych, poznania trendów rynkowych oraz efektywnej promocji tysięcy produktów i usług.
Szeroki zakres branżowy i wsparcie liderów rynku odpowiedzialnych za wkład merytoryczny pozwolą nowemu wydarzeniu na trwałe zapisać się w kalendarzu targów druku i stanowią doskonałą platformę do rozwoju kompetencji odwiedzających je profesjonalistów. Zaprezentowane zostaną produkty i usługi dla wszystkich sektorów branży, począwszy od podstawowych i wyspecjalizowanych maszyn drukarskich, przez narzędzia i urządzenia służące do obróbki materiałów drukowanych, wszelkiego rodzaju fabrykaty wykorzystywane do realizacji druku, prezentacje systemów w zakresie oprogramowania, technologie druku 3D i inne zaawansowane rozwiązania technologiczne dla branży, jak również liczne konferencje, panele i spotkania 1:1.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, wesprzemy Państwa firmę w przygotowaniu prezentacji, gwarantującej sukces firmy na targach Warsaw Print-Tech Expo
https://warsawprinttech.com/zostan-wystawca/
https://warsawprinttech.com/kontakt/