BIOEXPO Warsaw – jedyne takie wydarzenie w Polsce!

W dniach 30 września – 2 października 2021 Ptak Warsaw Expo po raz trzeci będzie gościć grono pasjonatów działających w sektorze BIO przy okazji Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw. To jedyne wydarzenie w Polsce w całości dedykowane produktom w jakości bio, eko i organic o międzynarodowym zasięgu.

Preferencje polskich konsumentów uległy w ostatnim czasie znacznej zmianie. Społeczeństwo stało się bardziej świadome i przez to zaczęliśmy podchodzić bardziej odpowiedzialnie do zakupów. Dokładniej przyglądamy się etykietom, poszukujemy nowych produktów i chcemy, aby miały one korzystny wpływ na nasze zdrowie. BIOEXPO Warsaw od dwóch lat z dużym sukcesem sprzyja propagowaniu zdrowego stylu życia i w znacznym stopniu przyczynia się do rozwoju sektora BIO. Rosnąca z roku na rok liczba chętnych do udziału w targach odwiedzających, jak i wystawców świadczy z jednej strony o dynamicznym rozwoju branży, z drugiej zaś o licznych korzyściach, jakie niesie ze sobą udział w targach.

W 2020 roku, podczas poprzedniej edycji imprezy, zrealizowanej w czasie pandemii i związanych z nią obostrzeniami, aż 230 firm eksponowało swoje produkty, wśród których nie zabrakło licznych nowości oraz cenionych przez konsumentów hitów sprzedażowych. Wysoka frekwencja wśród odwiedzających sprzyjała aktywnej sprzedaży oraz kreowaniu przestrzeni dla podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych, będących kluczowym elementem wydarzenia formatu BIOEXPO.

W trakcie targów BIOEXPO Warsaw odwiedzający mają okazję odwiedzić stoiska czołowych producentów, dystrybutorów i instytucji prowadzących działalność w sektorze BIO, w tym także stoiska organizacji wspierających wydarzenie: firmy Lidl Polska – Partnera Głównego targów oraz Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, będącej Partnerem Strategicznym. Wystawcy prezentują szeroki zakres asortymentu, w skład którego wchodzą, m.in.: żywność i napoje ekologiczne, rolnictwo ekologiczne, ekologiczne kosmetyki i środki czystości, maszyny produkcyjne, opakowania i naczynia do serwowania, sprzęt gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt domowych. To wyjątkowa okazja do poznania tak szerokiej oferty certyfikowanych produktów. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert i promocji targowych przygotowanych przez wystawców. Targi BIOEXPO Warsaw to też doskonała okazja do poznania innowacyjnych rozwiązań oraz oferty startupów.

Pełna lista zarejestrowanych wystawców BIOEXPO Warsaw 2021 znajduje się pod linkiem: https://bioexpo.pl/lista-wystawcow-2021/

Ważnym punktem wydarzenia jest Kongres BIOEXPO, którego celem jest jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów. Prowadzone przez branżowych ekspertów prelekcje kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. W trakcie paneli dyskusyjnych poruszane są również tematyka zdrowia oraz kwestie dotyczące środowiska.

Nie możemy doczekać się najbliższej edycji tego wspaniałego wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie targów BIOEXPO Warsaw: https://bioexpo.pl/