BIO Expo Warsaw 2019 wystartowało!

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIO Expo Warsaw zostały oficjalnie otwarte! Przez cały weekend zapraszamy na pierwsze w Polsce targi opierające się tylko na branży BIO produktów. Czeka na Was prawie 200 wystawców z Polski i zagranicy.

Targom towarzyszy Kongres BIOEXPO 2019 – wydarzenie, które kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, porusza również tematykę zdrowia, zagrożenia jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i wiele innych. W ramach kongresu odbędą się również szkolenia dla branży, pokazy kulinarne czy warsztaty. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych, organicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów.

BIO Expo Warsaw to jednak wydarzenie nie tylko dla branży. Na klientów indywidualnych czekają nasi Ambasadorzy: Grzegorz Łapanowski, Katarzyna Bosacka i Mama Alergika Gotuje, pokazy live cooking show, możliwość smakowania i testowania produktów w specjalnej strefie Taste&Try, pokaz mody recyklingowej, warsztaty kulinarne i edukacyjne dla dzieci oraz wyjątkowe BIO zakupy!

Zapraszamy na BIO Expo Warsaw do 13 października! Bilety i informacje: www.bioexpo.pl