Bądź tam, gdzie jest cała branża!

W dniach 9-11 września 2021 w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce targi Warsaw Dental Medica Show, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule branżowej imprezy. Już po raz czwarty największe Centrum Targowo-Kongresowe w Europie Środkowo-Wschodniej będzie gospodarzem najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w branży.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej to największe wydarzenie dla branży stomatologii oraz medycyny estetycznej w tej części Europy. Zeszłoroczna edycja, pomimo pandemii koronawirusa, przebiegła pomyślnie, a jej uczestnicy, dzięki zastosowaniu przez organizatora podwyższonych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dołożymy wszelkich starań, aby po raz kolejny stworzyć najlepsze warunki dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca.

Targi Warsaw Dental Medica Show od pierwszej edycji stanowią ważny punkt w kalendarzu wydarzeń dla branży stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Format imprezy będący połączeniem wystawy, show i części merytorycznej zyskał nie tylko uznanie profesjonalistów, ale z czasem stał się platformą wykorzystywaną przez wykładowców i lekarzy do debaty o najbardziej kluczowych kwestiach w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. To niepowtarzalna okazja do poznania trendów na rynku. W trakcie targów uczestnicy mają szansę zobaczyć najnowsze produkty i urządzenia oferowane przez czołowe firmy, jak również uzyskać najświeższe informacje na temat najnowszych technologii i technik stosowanych w stomatologii i medycynie estetycznej.

Podczas IV edycji wydarzenia nie zabraknie inspirujących konferencji oraz warsztatów, będących źródłem cennych i praktycznych informacji. Udział w warsztatach, prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów z pewnością pozwoli na poznanie najnowszych technik wykorzystywanych w stomatologii i medycynie estetycznej oraz poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Warsaw Dental Medica Show jest doskonałym miejscem rozwoju zarówno dla lekarzy, jak i higienistek i asystentek.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie Warsaw Dental Medica Show. Do zobaczenia na targach!
Warsaw Dental Medica Show 2021