Bądź jak Indiana Jones, wskocz do konteneru z lodem podczas Go Active Show! Ruszyły zapisy na Runmaggedon 2019

Miotacz ognia, koszmar wulkanizatora, ściana z opon, a może kontener z lodem? Co będzie najtrudniejszą przeszkodą dla uczestników tegorocznego Runmageddonu? Najtrudniejszy bieg z przeszkodami zawita już w ostatni weekend maja w Ptak Warsaw Expo podczas targów Go Active Show!

50 przeszkód na 12 kilometrach trasy – bez treningów ani rusz! Zawodnicy, którzy startują w formule Classic już wiedzą, że udział w Runmageddonie to krew, pot i łzy, więc przygotowania do startu trwają cały rok. Pomaga doping kibiców, choć walka z czasem niemiłosiernie daje we znaki. Sił na torze z przeszkodami próbują już czterolatkowie – specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali jednokilometrowy odcinek z 10 utrudnieniami. W formule Kids mogą wystartować dzieci do 12 lat, a na nastolatków czeka formuła Junior – tutaj już do pokonania są dwa kilometry i 15 przeszkód. Z kolei 16-latkowie staną przed wyborem – lepsza będzie formuła Intro (3 kilometry z 15 przeszkodami) czy Rekrut (6 kilometry z 30 przeszkodami)? Organizatorzy podkreślają – mierzmy siły na zamiary, a na pewno będziemy się dobrze bawić!

Spacer z Azorem daje w kość. Sprawdź, jakie konkurencje czekają na uczestników Runmageddonu 2019

Z pozoru może się wydawać, że spacer z Azorem to sama przyjemność – kto ma psa, ten wie, ile radości daje czas spędzony z pupiliem. Schody zaczynają się jednak w momencie, gdy Azor jest wyjątkowo uparty, waży 33 kilogramów i ani mu się śni, żeby podążać za nami. Po kilku minutach mamy już naprawdę dosyć, a przed nami kolejne przeszkody, z natury dość podobne, choć mocno dające się we znaki. Zadanie proste: trzeba przenieść ciężką torbę. Złośliwi powiedzą – prawie jak w każdą niedzielę na zakupach. Po drodze wcale nie jest łatwo – ledwo udało nam się podnieść wór, a po drodze woda, błoto, pagórki. Rwąca rzeka przecina nam trasę? Nie ma co się nawet zastanawiać, tylko niczym Indiana Jones pokonać wskoczyć na dyndającą z góry lianę, a kilkanaście metrów lotu wystawi na próbę każdego twardziela. Później pozostaje tylko walka o nowe życie na… porodówce, gdzie czeka nas przeciskanie się między błotem a oponami. Jeszcze mostek tybetański, wodne więzienie, małpi gaj, czarna wdowa, poznańskie koziołki, piwko na drogę… i może dotrzemy przynajmniej do połowy trasy. A czas goni!

Nowe sportowe wyzwania dają okazję, by nauczyć się radzenia w każdej sytuacji. Uczestnicy, którzy mają na koncie kilka startów w Runmageddonie, zaznaczają, że z pewnością poznamy bliżej kolegów z pracy i dowiemy się, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach. Natomiast jak przekonują organizatorzy, ekstremalny bieg pomoże zintegrować zespół.

Zapisy na warszawski Runmageddon już trwają. Kto zdecyduje się zakupić pakiet startowy w formułach dla dorosłych i młodzieży, otrzyma też bilet wstępu na jeden dzień targów Go Active Show 2019. To wszystko dzięki współpracy Ptak Warsaw Expo z organizatorami ekstremalnego biegu z przeszkodami, którzy chcieli połączyć imprezę z największymi targami sportowymi w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie na Go Active  

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-26T11:53:02+00:00 26.03.2019|