16 BRANŻOWYCH WYDARZEŃ W 3 MIESIĄCE - TAK ZAPOWIADA SIĘ WIOSNA W PTAK WARSAW EXPO.

Wiosenny kalendarz Ptak Warsaw Expo pęka w szwach od branżowych wydarzeń. W portfolio znalazły się już dobrze znane wszystkim targi Warsaw Pack czy Remadays, ale także jest mnóstwo nowości. Wśród premier targowych będą miały miejsce między innymi: Targi Przemysłu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych – Warsaw Plast Expo, Międzynarodowe Targi Automatyki i Robotyki Przemysłowej – Warsaw Industry Automatica czy Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli – Wood Tech Expo.

WARSAW HOME WIOSNA INAUGURUJĄ SEZON TARGOWY

Sezon targowy rozpoczęła wiosenna edycja targów Warsaw Home, która odbyła się w zeszłym tygodniu. W jednym miejscu i czasie spotkali się wystawcy i branżowi odwiedzający 3 wydarzeń targowych: Warsaw Home Green Days, Warsaw Home Gift & Deco oraz Warsaw Home Electronics. Impreza okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym, a ponad 90 procent wystawców już teraz zadeklarowało chęć uczestnictwa w edycji przyszłorocznej. W najbliższą środę z kolei (23.03.2022) odbędą się Największe w Europie Targi Reklamy i Druku czyli Remadays. Wydarzenie zapowiada się naprawdę obiecująco – udział w targach zapowiedziało na ten moment ponad 15 000 branżowych odwiedzających z 50 krajów. Marzec zamyka premierowe wydarzenie Warsaw Plast Expo czyli Targi Przemysłu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Impreza ma na celu skupienie wszystkich gałęzi branży i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Będzie to unikatowa okazja na zapoznanie się z nowościami z zakresu technologii wytwarzania, przetwarzania czy obróbki.

AŻ 5 IMPREZ TARGOWYCH W KWIETNIU

Kwiecień obfitować będzie w 5 targowych wydarzeń. Miesiąc rozpoczną targi poświęcone branży motocyklowej – Warsaw Motorcycle Show. Jako drugie odbędą się Branżowe Targi Zabawek i Akcesoriów Dziecięcych – Warsaw Toys & Kids Expo. To nowość w kalendarzu Ptak Warsaw Expo. Udział w tym wydarzeniu zadeklarowało blisko 100 firm, a wśród nich producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Kolejną z imprez będzie Beauty Forum – Największe Targi i Kongres Kosmetyczny Dla Profesjonalistów. Kompleksowa oferta wydarzenia dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych. Impreza została podzielona na 5 stref tematycznych: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Exclusive. Miesiąc zakończą dobrze znane i lubiane Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo.

MAJ MIESIĄCEM NOWOŚCI

W maju odbędzie się kilka premierowych wydarzeń. Pierwszym z nich będzie Warsaw Industry Automatica. To impreza, która wywodzi z się z targów przemysłowych – Warsaw Industry Week. Początkowo była to jedna ze stref tego wydarzenia, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, Ptak Warsaw Expo postanowiło zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane tylko i wyłącznie branży automatyki i robotyki. Kolejnymi wydarzeniami w majowym portfolio będą poświęcone branży gastronomicznej – Targi EUROGASTRO oraz dedykowane dla branży hotelarskiej Targi WORLDHOTEL. W obu imprezach zadeklarowało już udział ponad 140 wystawców oraz 14 000 branżowych odwiedzających. I chociaż wydarzenia te mają wieloletnią tradycję, to tak naprawdę można by je zaliczyć do debiutów, ponieważ Ptak Warsaw Expo będzie organizowało je po raz pierwszy. To jednak nie koniec imprez poświęconych sektorowi spożywczemu. Obok EUROGASTRO i WORLDHOTEL odbędą się targi Warsaw Food Expo. Wydarzenie ma charakter stricte biznesowy i jest doskonałą platformą dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności. Przedostatnim punktem w wiosennym kalendarzu będą organizowane po raz pierwszy Targi Obróbki Drewna i Produkcji Mebli – Wood Tech Warsaw Expo. Podczas 3 dni imprezy zaprezentowane zostaną najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Wydarzenie ma stanowić miejsce spotkań producentów, importerów, handlowców, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników końcowych z branży obróbki drewna. Miesiąc zakończy ostatnia nowość targowa czyli Solar Energy Expo. Impreza ta w całości będzie poświęcona branży OZE, a podczas niej wystawcy zaprezentują rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej oraz biomasy.

Chociaż wiosenny sezon targowy potrwa zaledwie 3 miesiące to wygląda on naprawdę okazale. Aż 16 branżowych imprez targowych czeka na odwiedzających i wystawców PTAK WARSAW EXPO. To będzie wyjątkowy czas pełen biznesowych spotkań, premier produktowych oraz branżowych dyskusji.

Szczegółowy kalendarz imprez znajdą Państwo na stronie internetowej PTAK WARSAW EXPO.

SPRAWDŹ KALENDARZ TARGÓW

Godziny otwarcia poszczególnych wydarzeń targowych, listy wystawców oraz harmonogramy wydarzeń znajdują się na dedykowanych stronach internetowych.