W dniach 14-16 maja 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się trzecia edycja Warsaw Industry Automatica. To największe w Polsce targi automatyki przemysłowej i robotyki, które po raz kolejny zwiększą dynamikę współpracy w branży.

Analitycy mówią jasno – branża automatyki rośnie z roku na rok. Największy przeskok rozwojowy zaliczyła w 2021 roku, kiedy dynamika zmian wynosiła prawie 22 procent. Rok później było to prawie 10 procent, a w kolejnych latach prognozuje się wzrosty o mniej więcej 6 procent. To pokazuje, że warto stawiać na rozwiązania proponowane przez przez ten sektor i otwierać się na nadchodzą rewolucję przemysłową.

Pomoże w tym trzecia edycja Warsaw Industry Automatica, która zawita do Ptak Warsaw Expo w dniach 14-16 maja 2024 roku. Wydarzenie to łączy ze sobą najważniejsze dla biznesu aspekty. Z jednej strony pozwala pozycjonować swoją markę w gronie brandów premium i budować jej świadomość w głowach odbiorców. Jednocześnie stwarza możliwość dotarcia z ofertą wyłącznie do zainteresowanych inwestorów i wysoce wycyzelowanej grupy odbiorców. Dodatkowo, podczas eventu będzie można pozyskać wartościowe leady i zaktualizować branżową wiedzę.

Warsaw Industry Automatica - jedno wydarzenie, trzy konferencje

Podczas Warsaw Industry Automatica chętni będą mogli wziąć udział w aż trzech panelach edukacyjnych. Pierwszym z nich będzie „Automatyzacja i robotyzacja w świecie przemysłu 4.0”. W hali B, sali konferencyjnej nr 1 będzie można wysłuchać wykładów na temat współczesnych i perspektywicznych standardów komunikacji w obszarze automatyzacji przemysłu, metod przygotowania i wdrażania robotyzacji w przemyśle oraz bezpieczeństwa oraz odporności automatyzacji i robotyzacji.

Podczas drugiego dnia Warsaw Industry Automatica odbędzie się panel „Robotyzacja w automatyce. Trendy i wyzwania”. Podczas wydarzenia prelegenci podzielą się tematycznymi wykładami. Łukasz Gębala, członek zarządu Dentec, odpowie na pytanie jak poprawić wydajność produkcji detali z tworzyw sztucznych, Jan Auguściuk z AUTOMATECH powie o integracji robotów z prasami wraz z procesem certyfikacji CE nowego zespołu maszyn, a Marcin Kozłowski z BAUMALOG odpowie na pytanie, czy zwiększenie produkcji wymaga zakupu kolejnych wycinarek laserowych. To będzie jednak tylko część poruszanych tematów.

Ostatnim elementem strefy edukacji Warsaw Industry Automatica będzie panel „Prezentacje i Trendy Wystawców”. Podczas niego Małgorzata Kocur z Automa.Net wygłosi wykład „Rozwiązania „B2B i dropshipping dla handlu przemysłowego”, Krzysztof Gliński powie prelekcje „Opracowanie systemu paletyzacji/depaletyzacji produktów z wykorzystaniem nowatorskiego przenośnika 3-sekcyjnego i robota przemysłowego”, a Maciej Wawrzyniak – Key Account Manager Robotics – „Innowacje w chwytakach do robotów: Poprawa precyzji i efektywności w pracy przemysłowej”.

Warsaw Industry Automatica - trzy eventy w jednym

W dniach 14-16 maja 2024 roku w Ptak Warsaw Expo nie odbędzie się tylko Warsaw Industry Automatica, ale również dwa inne wydarzenia towarzyszące. Pneumatics Warsaw to targi technologii i zastosowań pneumatyki w przemyśle, a Robotics Warsaw to branżowy event dotyczący robotyki przemysłowej.

Oba te wydarzenia pozwolą jeszcze bardziej szczegółowo poznać możliwości sektora i znaleźć kontrahentów odpowiadających indywidualnemu zapotrzebowaniu biznesu.

Warto więc wziąć udział w Warsaw Industry Automatica i wziąć udział w branżowej rewolucji!
Zostań wystawcą: https://automaticaexpo.com/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://automaticaexpo.com/rejestracja/