Askoll I am electric – nowy wystawca Warsaw Motorcycle Show

Pierwszy raz na targach Warsaw Motorcycle Show będzie można zobaczyć włoskie skutery elektryczne marki Askoll.
Pojazdy wyróżniają się starannym wykonaniem, niską masą własną i napędem przenoszonym na tylne koło paskiem zębatym. Wszystkie mają duże 16-calowe koła, zapewniają stabilną jazdę i wygodną pozycję za kierownicą. Występują w dwóch wersjach – 50 i 125 cm – różniące się mocą silnika, autonomią i prędkością maksymalną:
  • Askoll eS1 – moc 1,5 kW, zasięg 40 km, prędkość 45 km/h
  • Askoll eS2 – moc 2,2 kW, zasięg 71 km, prędkość 45 km/h
  • Askoll eS3 – moc 2,7 kW, zasięg 96 km, prędkość 70 km/h
Najmocniejszy z nich – Askoll eS3 – posiada system hamulcowy CBS i w pełni LED-owe oświetlenie. Do wszystkich skuterów można zamówić oryginalne akcesoria – małą lub dużą szybę, kufry w dwóch rozmiarach, a także termokoc od Tucano Urbano. Skutery dobrze zadomowiły się już w całej Europie, gdzie oprócz użytkowników indywidualnych, są chętnie wybierane do profesjonalnego użytku (dostawa pizzy, poczty, scooter sharing). W sezonie 2019 skutery na stałe pojawią się w siedmiu salonach na terenie całej Polski, co jest kolejnym krokiem na ścieżce rozwoju Askoll w naszej części Europy.
Po więcej informacji dot. oferty i marki zapraszamy na stronę oficjalnego importera: www.velomotors.pl
Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-15T16:17:15+00:00 14.02.2019|