Agritechnica 2019

Już w dniach 10-16 listopada odbędą się największe międzynarodowe targi branży maszyn rolniczych Agritechnica, w Messe Hannover, w Niemczech. Na odwiedzających będzie czekać prawie 3000 wystawców z 52 krajów, w 23 halach.

Agritechnica to największa wystawa maszyn i technologii dla przemysłu rolnego na świecie, która odbywa się raz na dwa lata. Wśród wystawców znajdą Państwo liderów branży rolniczych oraz firmy cieszące się mianem kultowych.

Do czołowych wystawców należą m.in. Joskin i John Deere, które opracowały nowy elektryczny napęd osi maszyn przyczepianych. Agritech, specjalizujący się w cysternach samochodowych, czy Ada Motor eksportująca i dystrybująca części do silników.
Program wystawy dzieli się na poszczególne sektory: traktory i transport, podłoże i siew, żniwa, ochrona i nawożenie roślin, uprawy specjalne, magazynowanie, wspomaganie cyfrowe, środki produkcji i wiele innych. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi, wziąć udział w wielu warsztatach oraz panelach dyskusyjnych.


Firmy takie jak Joskin i John Deere, pojawią się również w Polsce. Koniec stycznia i początek lutego to najlepszy czas dla polskich rolników na pogłębianie wiedzy i odkrywania nowych rozwiązań w branży rolniczej. Centralne Targi Rolnicze to jedyna okazja w naszym kraju do zapoznania się z ofertami najważniejszych wystawców branżowych. Spotkania biznesowe i prelekcje to jedynie część atrakcji przygotowanych przez Ptak Warsaw Expo.