Agnieszka Radwańska gościem specjalnym Go Active Show!

Najwyżej notowana Polka w historii rankingu WTA gościem specjalnych targów Go Active Show! Agnieszka Radwańska zdradzi kulisy swojej kariery podczas spotkania z fanami w Ptak Warsaw Expo.

Podkreśla, że tenis to sport z klasą, a miłość do aktywności fizycznej ma zapisaną w genach. Druga w historii Polka, która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w singlu (Wimbledon 2012), a także do półfinału Australian Open 2010 oraz US Open 2011. Znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych tenisistów świata.

Kup bilet

 

 

Przez kilkanaście lat przyzwyczaiła kibiców, że wciąż odnosi sukcesy. Brała udział w niemal każdym turnieju, nawet jeśli doskwierały jej kontuzje. Finał Wimbledonu z jej udziałem rozgrzał serca kibiców, a wygrana w singapurskim Masters tylko potwierdziła jej klasę. Na swoją pozycję pracowała jednak przez wiele lat. Zaczynała pod trenerskim okiem własnego ojca, Roberta Radwańskiego. Do kariery wystartowała razem ze swoją siostrą Urszulą. Wszystko było podporządkowane tenisowi – już od wczesnych lat młode tenisistki podróżowały z rodzicami po świecie, aby dzięki kolejnym zwycięstwom w turniejach piąć się w rankingu WTA. Sztokholm, Eastbourne, Tokio, San Diego, Pekin, Dubaj, Miami czy Bruksela – zwycięstwa na kolejnych turniejach sprawiły, że kibice w Polsce zaczęli masowo oglądać rozgrywki tenisowe. – Nie miałam nic do stracenia, po prostu uderzałam każdą piłkę i mi się udało – mówiła Radwańska po wygranej w meczu w III rundzie US Open, podczas którego pokonała Marię Szarapową.

Na kilka dni przed rozpoczęciem targów Go Active Show Agnieszka Radwańska zaprosi na swój benefis. Będzie okazja zobaczyć pokazowe mecze z Angelique Kerber i Caroline Wozniacki, z którą „Isia” nagrała piosenkę „We love tenis”. Na finał pożegnalnego wieczoru wystąpi Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik i wielu innych artystów. Tenisistka zakończyła oficjalnie karierę 14 listopada 2018 roku. Obecnie skupia się na działalności charytatywnej, ponieważ została Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Od marca bierze też udział w „Tańcu z gwiazdami”. Świetnie odnalazła się w tańcu współczesnym, a jej występ na parkiecie ze Stefano Terrazzino oczarował jury. Ostatecznie zajęła szóste miejsce.
W tym roku międzynarodowe targi Go Active Show startują już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo. Jakie specjalne wydarzenia czekają na uczestników? Więcej informacji znajdziecie na Go Active Show.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-17T17:13:53+00:00 17.04.2019|