7. Targi China Homelife Show otwarte

6 czerwca o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste otwarcie 7 edycji największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów produktów chińskich –China Homelife Show. W uroczystości udział wzięli m.in. ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce Liu Guangyuan, Prezes Zarządu Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła, a także przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz organizacji gospodarczych z Polski i Chin.

– Ptak Warsaw Expo jako gospodarz obiektu w którym odbywa się ta impreza, dokłada szczególnych starań, aby stworzyć chińskim producentom jak najlepsze warunki do zaprezentowania ich oferty skierowanej zarówno do polskich, jak i europejskich odbiorców. Tym samym wpisujemy się w ideę One Belt, One Road – współczesną inicjatywę władz Chińskiej Republiki Ludowej mającą na celu reaktywację Jedwabnego Szlaku. Jesteśmy przekonani, że Ptak Warsaw Expo może być dla chińskich firm strategicznym elementem tego szlaku. Dlatego staramy się im stworzyć jak najlepsze warunki nie tylko podczas China Homelife Show, ale także podczas wielu innych organizowanych przez nas imprez targowych” – powiedział Tomasz Szypuła, Prezes Zarządu Ptak Warsaw Expo.

– Targi China Homelife Show są oknem dającym Polakom a także mieszkańcom kilkunastu krajów Europy Środkowo – Wschodniej możliwość poznania chińskich produktów. Polska jest największym partnerem Chin w tej części Europy. Posiada potencjał do bycia mostem handlowym między Europą a Chinami –stwierdził Liu Guangyuan, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.

Targi China Homelife Show odbywają się w Polsce od sześciu lat. Od 2016 roku wydarzenie organizowane jest w Ptak Warsaw Expo, na przedmieściach Warszawy. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie. Na targach China Homelife Show prezentuje się ponad 1600 chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki. Wydarzeniu towarzyszą targi China Machinex, podczas których wystawcy prezentują produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt oraz narzędzia.

Targi potrwają do 8 czerwca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

2018-06-06T15:06:30+00:00 06.06.2018|