500 wystawców z Chin i innowacyjna platforma handlowa 020. Sukces China Homelife 2023

W dniach 31 maja - 2 czerwca w Ptak Warsaw Expo odbyły się jedne z najbardziej innowacyjnych targów w Europie. China Homelife były największym wydarzeniem dedykowanym producentom z Chin na Starym Kontynencie. 500 wystawców z Azji, ponad 50 tysięcy produktów i 15 tysięcy m2 przestrzeni wystawienniczej - tego wydarzenia nie można było przegapić.

China Homelife pod znakiem innowacji

Edycja 2023 China Homelife była jedną z najbardziej innowacyjnych imprez biznesowych w Europie. Dlaczego? Ponieważ podczas niej dysponowano nowoczesną platformą 020, która skutecznie połączyła zalety handlu online i offline, pozwalając na nawiązywanie współpracy z chińskimi producentami i dostawcami.

Gwarantowała ona łatwy dostęp do azjatyckich kontrahentów, ich najnowszych produktów, możliwość umówienia spotkań z osobami decyzyjnymi w poszczególnych firmach i okazję do poznania wszystkich możliwości networkingowych jeszcze przed startem China Homelife.

Odwiedzający wydarzenie nie musili martwić się o barierę językową. System tłumaczeń na żywo pozwolił na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i rozmawianie o warunkach współpracy. Platforma 020 gwarantowała ponadto szybkie i intuicyjne planowanie spotkań i zarządzanie nimi w zależności od potrzeb klienta. Otworzyło to uczestników wydarzenia na ponad 50 tysięcy najlepszych ofert z azjatyckiego rynku.

Match making podczas China Homelife

Podczas wydarzenia jego uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami 500 wystawców z Chin. Dedykowana biznesowi strefa match makingu pozwalała z kolei na prostsze nawiązywanie kontaktów biznesowych dzięki obecności tłumacza. Program Hosted Buyers gwarantował natomiast pewność odbycia spotkań z wiodącymi producentami z rynku azjatyckiego.

Ponad 500 wystawców na China Homelife

Edycja 2023 China Homelife to dostęp do największych i cechujących się najwyższą jakością produktów przedsiębiorców z Chin. Wśród nich byli producenci działający w branży elektroniki, materiałów budowlanych, wyposażenia domów, odzieży i tekstyliów, oświetlenia, upominków, mebli czy żywności.

Kogo konkretnie można było spotkać podczas China Homelife? W Ptak Warsaw Expo pełną gamę biznesowych ofert zaprezentowali między innymi Ningbo Xinrun Textiles, Zhejiang Instyle Garmet, Foshan Windfeel Electrical Appliances, Guandong Meibaoling Home Hardware, Zhejiang Heyue Textile, Guangzhou H&C Sanitary Products czy Ningbo HST Industrial.

China Machinex w Ptak Warsaw Expo

Równolegle z targami China Homelife w Ptak Warsaw Expo odbyło się China Machinex dedykowane branży przemysłu maszynowego. Wystawcy tej odsłony eventu skupili się na prezentacji produktów z takich sektorów, jak elektryczność, nowa energia, maszyny, narzędzia, tekstylia i odzież robocza.

Edycja 2023 China Homelife była sukcesem. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejną odsłonę największych targów producentów z Chin w Europie. Szczegóły dostępne będą na stronie expohomelife.com.