15-lecie World Hotel: zagraniczni wystawcy, rozwój branży hotelarskiej i HoReCa

W dniach 28-30 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo świętowaliśmy 15-lecie jedynej na taką skalę imprezy dedykowanej branży hotelarskiej i HoReCa, czyli World Hotel. Wydarzenie to zgromadziło międzynarodowe grono wystawców i klientelę gotową na inwestycje.

World Hotel powstało z chęci integracji sektora, zwiększania jego bezpieczeństwa w kontekście możliwych kryzysów i zwiększania strefy wzajemny wpływów. Doświadczenie ostatnich lat utwierdziło w przekonaniu, że są to kluczowe czynniki prowadzące do dalszego rozwoju i umacniania pozycji branży w odniesieniu do konkurencji europejskiej i światowej.

Podczas World Hotel menedżerowie oraz właściciele obiektów gastronomicznych, technolodzy żywności, firmy wynajmujące sprzęt, osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie i wyposażenie czy też przedstawiciele firm gastronomicznych mogli zaznajomić się z szeroką ofertą wystawców. Restauratorzy, kucharze, cukiernicy, lodziarze i bariści nawiązywali nowe kontakty biznesowe i współprace na preferencyjnych warunkach, korzystając z atrakcyjnych rabatów dostępnych wyłącznie podczas wydarzenia.

Pełna gama możliwości dzięki wystawcom World Hotel

Prawie 18500 odwiedzających World Hotel stanęło przed szansą poznania ofert, usług i produktów od niemal sześciuset wystawców. Na 30 tysiącach m2 powierzchni Ptak Warsaw Expo zaprezentowali się producenci i dystrybutorzy mebli, oświetlenia hotelowego, elementów wystroju wnętrz, galanterii hotelowej, tekstyliów, środków czystości i urządzeń czyszczących, odzieży dla pracowników, sprzętu i rozwiązań telekomunikacyjnych czy komputerowych systemów zarządzania hotelem. Ponadto, w tym gronie pojawili się również dostawcy systemów wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, zarządzania energią, automatyki budynkowej, zabezpieczeń antywłamaniowych, infrastruktury rekreacyjnej czy projektowania SPA & Wellness.

Podczas wydarzenia obecni byli między innymi Pramazut, Matrix Pack, FaxPol, JanPol, Zaufane.pl, Reworks, Miele, Essity, Italvelluti, Paged, Plexiform, Selt, Duet czy Stuart.

Partnerem targów była Melitta Professional.

Kolejna edycja World Hotel już w 2024 roku

15-lecie World Hotel obchodzono hucznie. Nie inaczej będzie podczas kolejnej edycji wydarzenia, która odbędzie się w dniach 26-28 marca 2024 roku. Dziękujemy za udział w tegorocznej odsłonie targów i zapraszamy na kolejne!