Pierwsza edycja konferencji Expo4Future

Już 4 października br. Ptak Warsaw Expo organizuje pierwszą i jedyną w Polsce tego rodzaju konferencję z cyklu Expo 4 Future, która odbędzie się w trakcie biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Design, co roku zrzeszającej ok. 1000 wystawców z kilkunastu krajów.

Głównym jej tematem będzie omówienie znaczenia targów dla gospodarki kraju i regionu, wskazanie najnowszych trendów światowego rynku oraz analiza najpraktyczniejszych rozwiązań w branży.

W programie nie zabraknie wystąpień ekspertów, paneli dotyczących rynku polskiego, nowych technologii czy trendów sektorów wystawienniczych.

Na wydarzeniu spotkać będzie można władze najważniejszych światowych i polskich stowarzyszeń z branży eventowej i wystawienniczej takich jak: UFI, IAEE, SBE, Krajowa Izba Targowa oraz ekspertów rynku targowego i eventowego z Wielkiej Brytanii, Belgii, Portugalii, Niemiec i Polski.

Jest to wspaniała okazja do zainspirowania się oraz skorzystania z gotowych rozwiązań, możliwych do zastosowania w działalności organizatorów targów.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i bezpłatnej rejestracji: https://warsawexpo.eu/expo4future/#rejestracja.