Zaplanuj swój udział w WOOD TECH EXPO

Zaplanuj swój udział w WOOD TECH EXPO i poznaj innowacje technologiczne, które zmienią przyszłość branży drzewnej.
Zapraszamy 3-5 listopada 2020 do PTAK Warsaw Expo. Nasze wydarzenie odbędzie się w tym samym czasie i miejscu, co Warsaw Industry Week, Najszybciej Rozwijające się Targi Przemysłowe w Polsce oraz Warsaw Tools&Hardware Show, premiera Targów Narzędziowych. Dzięki połączeniu tych trzech imprez targowych zbierzemy całą branżę przemysłu w jednym miejscu, a odwiedzający nas profesjonaliści otrzymają dostęp do najważniejszych wydarzeń dla wspomnianych sektorów.

WOOD TECH EXPO jest premierową edycją Targów Technologii i Obróbki Drewna, powstałą z potrzeby i za namową profesjonalistów czekających na takie wydarzenie w Polsce Centralnej, skierowaną na prezentację oferty producentów i dystrybutorów urządzeń wykorzystywanych do obróbki drewna i produkcji mebli, technologiczne innowacje i nowości rynkowe.
Szeroki zakres branżowy targów, pozwalający na udział w wydarzeniu wielu sektorom rynku drzewnego, przyciągnie największych specjalistów i setki wystawców. Poza maszynami, narzędziami i ciężkim sprzętem, przygotowane zostaną strefy: lakiernictwa i ochrony drewna, oklein, odzieży specjalistycznej, akcesoriów, chemii i usług transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla branży meblowej.

Dołącz do grona wystawców – zaprezentuj swoje produkty i usługi
https://woodwarsawexpo.com/kontakt/