Animals’ Days celebrują Dzień Psa

1 lipca Dniem Psa, a Animals’ Days świętem wszystkich zwierząt. Kolejna edycja wydarzenia już w dniach 4-6 września 2020 w PTAK Warsaw Expo.
Zapraszamy miłośników nie tylko psów, w trakcie targów spotka się cała branża rynku produktów i usług zoologicznych. Wyjątkowe atrakcje i panel konferencji przygotowany przez Partnera Merytorycznego – ZooBranżę, przyciągną entuzjastów zwierząt oraz profesjonalistów poszukujących premier rynkowych i wiedzy, zaprezentowanej w trakcie konferencji i warsztatów.

Z okazji Dnia Psa, zaprezentujemy dziś atrakcje przewidziane w trakcie Animals’ Days, dedykowane psom, ich właścicielom i wszystkim entuzjastom „czterech łap”. Pośród atrakcji jedne z najważniejszych wydarzeń dla pasjonatów psów rasowych – Potrójna Wystawa Kynologiczna oraz Puchar Polski w Agility.
Sponsorem wystawy kynologicznej jest Tropical, Marka Tropidog, a organizatorem Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Warszawie. W ramach trzech wystaw odbędą się: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Krajowa Wystawa Psów Rasowych i Klubowa Wystawa Psów Rasowych. To jedyna w Polsce potrójna Wystawa Kynologiczna. W trakcie trzech dni wystawy, 4-6 września 2020, trwać będzie konkurs na Młodego Prezentera. W tej konkurencji sędzia nie ocenia psa, tylko umiejętności człowieka, jego stosunek do zwierzęcia, łatwość nawiązania kontaktu z czworonogiem i fachowe zaprezentowanie. W wystawie będą brały udział psy z Polski i zagranicy, blisko 6000 czworonogów 180 ras! Tego show nie można przegapić.
Jeśli uwielbiacie psy o walecznych sercach i sportowym zacięciu, zapraszamy na zawody Pucharu Polski w Agility. Halowe Zawody Agility o Puchar Puriny (psy sportowe), których Sponsorem jest Nestle Purina, Marka Dog Chow, odbędą się w sobotę i niedzielę, 5-6 września 2020. W zawodach udział weźmie ok. 100 czworonogów kochających tory przeszkód. W ciągu 2 dni zawodów odbędzie się 400 przebiegów na torach o różnym stopniu trudności.

Zapraszamy do uczestnictwa w targach:
https://animalsdays.eu/
Bilety: https://animalsdays.eu/kup-bilet/
Dla wystawców: https://animalsdays.eu/rejestracja-wystawcow/